Członkowie PDF Drukuj Email

 

Koło SITP w Legnicy gromadzi w swoich szeregach jako członków zwyczajnych osoby  związane z pożarnictwem. Są to zarówno strażacy pełniący czynną służbę w Państwowej Straży Pożarnej, jak również funkcjonariusze w stanie spoczynku. W naszych szeregach działają zarówno przedstawiciele służb operacyjnych, jak i kontrolno-rozpoznawczych. Koło skupia również rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W kole SITP reprezentowane są środowiska pożarnicze z następujących powiatów: Kłodzko, Legnica, Jelenia Góra, Głogów,  Polkowice, Lubin, Bolesławiec,  Lubań, Wałbrzych, Dzierżoniów, Wołów, Wrocław.
Do koła obecnie należy około 40 osób.

 

Członkowie wspierający

Statut

Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa

wyciąg

§15

  1. Członkami wspierającymi mogą być instytucje i przedsiębiorstwa posiadające osobowość prawną, których działalność lub zainteresowania związane są z zagadnieniem ochrony przeciwpożarowej. Członkowie wspierający działają w SITP za pośrednictwem swojego przedstawiciela.
  2. Członka wspierającego przyjmuje Zarząd Główny SITP na podstawie pisemnego zgłoszenia i zadeklarowania określonej składki z tytułu członkostwa zbiorowego.
  3. Członkowie wspierający Stowarzyszenia posiadają prawa członków zwyczajnych za wyjątkiem biernego prawa wyborczego do władz Stowarzyszenia.
 
© 2008 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa - Koło Legnica | Template by Joomla Templates