XX Warsztaty Bezpieczeństwo Pożarowe Sosnówka (alias Borowice) ' 2016 PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo !

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniach 18-20 listopada 2016r. Koło SITP Legnica już po raz XX organizuje Warsztaty "Bezpieczeństwo Pożarowe Budynków".

Program Warsztatów do pobrania

Tym razem nieco zmieniamy lokalizację na ośrodek Hottur w Borowicach obok Sosnówki koło Karpacza. Stałych uczestników na wstępie informujemy, iż kolacja integracyjna odbędzie się tradycyjnie w Bacówce na terenie ośrodka Lubuszanin (zapewniamy transport). Tradycyjnie przyjmujemy formułę spotkania jako forum dyskusyjne, warsztaty. Naszym celem jest stworzenie okazji do rozwiązywania konkretnych problemów wynikających z codziennej działalności uczestników spotkania. Dlatego też w spotkaniu wezmą udział wybitni specjaliści z zakresu różnych dziedzin technicznych związanych z ochroną przeciwpożarową, co umożliwi uzyskanie wielu informacji przydatnych w codziennej pracy.


Poza dyskusją przewidujemy następujące wystąpienia:

  • Dachy - wybrane zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego - Paweł Roszkowski ITB
  • Zakres stosowania: najczęściej pomijane wymagania konstrukcyjne Eurokodów i Aprobat Technicznych - Piotr Turkowski ITB
  • Zmiana ustawy o wyrobach budowlanych - nowe dokumenty certyfikacyjne wydawane po 01.01.2017 r -Grzegorz Mroczko CNBOP
  • Wykorzystanie symulacji CFD do oceny skuteczności systemu oddymiania - Marian Skaźnik
  • Rola rzeczoznawcy, projektanta i inwestora na poszczególnych etapach procesu budowlanego (projekt budowlany, wykonawczy, powykonawczy, urządzeń przeciwpożarowych) - Kamil Kwosek
  • Rozwiązania detekcji pożarów w obszarach zapylonych i zawilgoconych - Marcin Cichy

W czasie Warsztatów będzie można również zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dot. urządzeń i materiałów służących ochronie przeciwpożarowej prezentowaną przez zaproszone Firmy, w tym:Honeywell Sp.z.o.o., Rockwool, D+H Polska sp. z o.o., K-Flex Polska Sp. z o.o.

Szczegółowy program  dostępny jest do pobrania tutaj - program.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie uczestnictwa poprzez e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.10.2016r.

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

1. Firma, imię i nazwisko
2. Dane zgłaszanych osób 
3. Telefon kontaktowy; e-mail
5. W przypadku wymagania faktury VAT proszę przesłać dane do faktury, która będzie wystawiona na miejscu przez ośrodek.

Opłatę za uczestnictwo w Warsztatach, obejmującą noclegi oraz wyżywienie w trakcie Warsztatów, w wysokości 450 zł od osoby należy wpłacić na miejscu w ośrodku. W razie potrzeby faktura będzie wystawiana przez ośrodek.

Wszelkich informacji udziela kol. Mariusz Sobecki - tel. 607 37 54 66 lub e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Ilość miejsc ograniczona!

 
© 2008 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa - Koło Legnica | Template by Joomla Templates