Spotkania integracyjne
Spotkanie integracyjne - czerwiec 2011 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 3-5 czerwca 2011r. miało miejsce coroczne spotkanie integracyjne członków Koła SITP Legnica. Jak każdego roku odbyły się mistrzostwa w kręglach, w których tym razem pierwszą lokatę zajął kol. Mariusz Sobecki - Przewodniczący Zarządu Koła raz na jakiś czas musi wygrać :). W ramach wyjazdu turytyczno-krajoznawczego tym razem odbyliśmy wycieczkę do Dresdna.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjne - czerwiec 2010 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 11-13 czerwieca 2010r.  odbyło się spotkanie integracyjne Koła SITP Legnica. Tradycyjnie w programie spotkania były mistrzostwa w kręglach oraz wycieczka.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjne - maj 2009 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 20-31.05.2009r. po raz kolejny mięliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym członków Koła SITP Legnica.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjne - czerwiec 2008 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 13-15.06 poraz kolejny odbyło się spotkanie integracyjne członków Koła SITP Legnica. Pierwszym punktem programu spotkania były coroczne zawody w kręgle, które odbyły się w Hotelu "Kryształ" w Szklarskiej Porębie. Tym razem wśród kolegów najlepszym graczem został kol.Tadeusz Wątrucki.

Więcej…
 
Spotkania integracyjne - czerwiec 2007 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 15-16.06 poraz kolejny odbyło się spotkanie integracyjne członków Koła SITP Legnica. Pierwszym punktem programu spotkania były coroczne zawody w kręgle, które odbyły się w Hotelu "Kryształ" w Szklarskiej Porębie. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach: Pań i Panów.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
© 2008 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa - Koło Legnica | Template by Joomla Templates