Wydarzenia

Koło SITP w Legnicy każdego roku organizuje różne spotkania mające na celu propagowanie zarówno najnowszej wiedzy technicznej z zakresu ochrony przeciwpożarowej jak i integrację środowiska ludzi związanych z tą dziedziną .

Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi informacjami na temat przedsięwzięć jakie  zostały już zrealizowane.


XV Warsztaty Bezpieczeństwo Pożarowe Budynków Sosnówka'2011 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 18-20 listopada 2011 odbyły się XV Warsztaty "Bezpieczeństwo Pożarowe Budynków" w Sosnówce koło Karpacza.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjne - czerwiec 2011 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 3-5 czerwca 2011r. miało miejsce coroczne spotkanie integracyjne członków Koła SITP Legnica. Jak każdego roku odbyły się mistrzostwa w kręglach, w których tym razem pierwszą lokatę zajął kol. Mariusz Sobecki - Przewodniczący Zarządu Koła raz na jakiś czas musi wygrać :). W ramach wyjazdu turytyczno-krajoznawczego tym razem odbyliśmy wycieczkę do Dresdna.

Więcej…
 
XIV Warsztaty Bezpieczeństwo Pożarowe Budynków Sosnówka'2010 PDF Drukuj Email


Read moreW dniach 19-21 listopada 2010  po raz XIV odbyły się Warsztaty "Bezpieczeństwo Pożarowe Budynków" w Sosnówce koło Karpacza.

Więcej…
 
Spotkanie integracyjne - czerwiec 2010 PDF Drukuj Email

Read moreW dniach 11-13 czerwieca 2010r.  odbyło się spotkanie integracyjne Koła SITP Legnica. Tradycyjnie w programie spotkania były mistrzostwa w kręglach oraz wycieczka.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
© 2008 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa - Koło Legnica | Template by Joomla Templates